celature زندان گلوله میلیون دادگاه

celature: زندان گلوله میلیون دادگاه خبر حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل کنگره آمریکا به دنبال رد پای روسیه در زمین‌های گلف ترامپ

کنگره آمریکا در حال بررسی این مساله است که آیا روسیه در زمین‌های بازی گلف مدیر جمهوری آمریکا در ایرلند و انگلیس سرمایه‌گذاری کرده است یا خیر.

کنگره آمریکا به دنبال رد پای روسیه در زمین‌های گلف ترامپ

کنگره آمریکا به دنبال رد پای روسیه در زمین های گلف ترامپ

عبارات مهم : روسیه

کنگره آمریکا در حال بررسی این مساله است که آیا روسیه در زمین های بازی گلف مدیر جمهوری آمریکا در ایرلند و انگلیس سرمایه گذاری کرده است یا خیر.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، این بررسی بعد از آن صورت گرفته که کمیته تحقیق و تفحص اطلاعاتی در مجلس نمایندگان آمریکا متنی از شهادت گلن سیمپسون، گزارشگر سابق وال استریت ژورنال را منتشر کرد. از وی خواسته شده است بود تا راجع به دونالد ترامپ در ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بررسی هایی انجام دهد.

کنگره آمریکا به دنبال رد پای روسیه در زمین‌های گلف ترامپ

وی به این کمیته گفته بود که زمین های گلف ترامپ را در اسکاتلند و ایرلند مورد بررسی قرار داده هست. از وی راجع به استفاده از پول های روسیه در این زمین های گلف نیز پرسش پرسیده شد و این گزارشگر سابق پاسخ داد: ما شاهد صحبت های اریک ترامپ، پسر ترامپ بودیم راجع به قابل دسترسی بودن پول های روسیه در گلف ویدم- جهت پروژه های زمین های گلف – صحبت هایی از اینکه مقادیر نامحدودی پول در دسترس است.

این گزارشگر سابق وال استریت ژورنال در ادامه صحبت هایش گفت: به علت اینکه کمپانی های ترامپ به صورت علنی تجارت ندارند و فعالیت های آنها علنی نمی شود، ما تنها بخش اندکی از منابع مالی استفاده شده است در آنها را متوجه می شویم. ولی چون زمین های گلف در ایرلند و اسکاتلند تحت نظارت دولت انگلیس هستند، شما متوجه می شوید که کمک های مالی از کجاها بوده هست. ما اظهارهای مالی در انگلیس را راجع به استفاده پول از کشوری دیگر در زمین های گلف ترامپ را می دانیم. البته این اظهارهای مالی دخالت مالی روسیه را نشان نمی دهد ولی آنچه که نشان داده شده، حجم زیاد پول مصرف شده است در این پروژه ها از منابع نامشخص هست. پول زیادی صرف این پروژه ها شده است ولی عملا بازدهی ندارند.

کنگره آمریکا در حال بررسی این مساله است که آیا روسیه در زمین‌های بازی گلف مدیر جمهوری آمریکا در ایرلند و انگلیس سرمایه‌گذاری کرده است یا خیر.

وی افزود: اگر شما با امور مالی ترامپ آشنا باشید می توانید متوجه شوید که او پول مورد نیاز جهت این کار را نداشته و بالاجبار باید از لحاظ مالی حمایت می شده است است.

ترامپ کمی بعد از مراسم تحلیفش در ژانویه ۲۰۱۷ به عنوان مدیر جمهوری آمریکا از ریاست زمین های بازی گلف خانواده ترامپ در اسکاتلند و ایرلند استعفا کرد.

واژه های کلیدی: روسیه | پروژه | آمریکا | ایرلند | گزارشگر | استفاده | دونالد ترامپ | خانواده ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz